Pracownik produkcji - od zaraz!!! imb
IPF Global Sp. z o.o.
Gdansk, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku : Pracownik produkcji spożywczej Miejsce pracy : Francja, ok.

 • Lorient Godziny pracy : 5 : 00 14 : 00 Zakres obowiązków : - praca w zakładzie przetwórstwa mięsnego, - praca przy produkcji szynki (wstrzykiwanie środka konserwującego do szynki przy pomocy igły);
 • formowanie szynki tak, aby miała prawidłowy kształt; - kontrola jakości, - praca na hali, zimno kilka stopni - inne prace na produkcji Wymagania : - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - motywacja do pracy - dobry stan zdrowia Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową) - zorganizowane zakwaterowanie - atrakcyjne wynagrodzenie - składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne) - po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €) - okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce - prawo do francuskich świadczeń socjalnych np.
 • dodatku na dzieci itp. - pracę w polskim zespole - zorganizowany transport - pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy - zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem - wsparcie polskiego koordynatora - 100 € premii za polecenie pracownika

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku