Praktyki w agencji marketingowej
Beauty&Smart Media
Gdańsk, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Szukamy studentka / i, która / y potrafi pisać, na trzymiesięczne BEZPŁATNE, zdalne praktyki w firmie marketingowej. To doskonały sposób na rozliczenie praktyk uczelnianych we wcześniejszym terminie.

Do głównych zadań praktykanta będzie należało wsparcie agencji w codziennych zadaniach. Przede wszystkim pisanie tekstów na portale internetowe, a także przygotowywanie postów, research informacji oraz dobór zdjęć.

Po zakończonych praktykach wystawiamy zaświadczenie, a osoby, które się sprawdzą mogą liczyć na długofalową współpracę. Prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy, a także napisz, jaka tematyka interesuje Cię najbardziej.

Skontaktujemy się wybranymi kandydatami. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt. a i c Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Informujemy, że administratorem Pani / a danych jest firma Beauty&Smart Media. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku