Junior Brand Manager
Michael Page
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : KarierawFinansach.pl
  • 31644 MP PL
  • Naszym klientem jest wiodąca, dynamicznie rozwijająca firma farmaceutyczna o ugruntowanej pozycji, zatrudniająca ponad 1000 pracowników.

    Oferujemy

    Praca ze znanym brandem Możliwość rozwoju w strukturach firmy Prywatna opieka medyczna oraz pakiet socjalny Konkurencyjne wynagrodzenie

    Opis stanowiska

    Współpraca, rozwijanie oraz utrzymywanie krótko i długoterminowej strategii marki Opracowanie koncepcji produktowych i promocyjnych -

    aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów Współpraca przy tworzeniu całości komunikacji marki Przygotowanie, prowadzenie i rozliczenie kampanii marketingowych -

    tworzenie raportów i zestawień Bieżące monitorowanie i analiza efektywności prowadzonych działań oraz ich optymalizacja Koordynacja działań marketingowych -

    współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami Monitorowanie działań konkurencji, analiza trendów w kategorii Współpraca z innymi działami firmy w celu maksymalizacji zysków

    Profil kandydata

    Minimum 2-letnie doświadczenie w podobnej funkcji w firmie farmaceutycznej i doskonała znajomość branży Świetna znajomość narzędzi marketingowych Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Zdolności interpersonalne i prezentacyjne, umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku Zaangażowanie i inicjatywa, samodzielność Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność prezentowania rekomendacji

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj

    i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od

    sprawdzonych pracodawców

    DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych