Java Developer
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
1 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Java Developer Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta firmy z branży IT tworzącej dedykowane oprogramowania dla firm w technologiach mobilnych oraz internetowych osoby do pracy na stanowisku :

Miejsce pracy : Wrocław / Praca zdalna

Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

  • praca nad różnorodnymi projektami na zasadach end-to-end dla firm lokalnych i międzynarodowych,
  • współpraca przy badaniach akademickich,
  • bezpośredni kontakt z klientem.
  • Wymagania

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

    masz wykształcenie wyższe (informatyka, matematyka i / lub inżynieria),

    możesz pochwalić się co najmniej 3-letnim doświadczeniem w programowaniu w Javie,

    posiadasz bogate doświadczenie w tworzeniu wielomodułowych / mikrousługowych aplikacji internetowych opartych na języku Java,

    dobrze znasz framework Spring Boot,

    masz praktyczną wiedzę w testowaniu aplikacji,

    znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

    odznacza Cię : umiejętność pracy w zespole oraz chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności.

    Atuty mile widziane :

  • znajomość JPA / Hibernate i jego najlepszych praktyk,
  • znajomość języka SQL,
  • doświadczenie w korzystaniu z bazy danych NoSQL,
  • praca w środowisku ciągłej integracji,
  • świadomość luk w bezpieczeństwie przy tworzeniu stron internetowych,
  • praktyczna wiedza w ECMAScript 2015+ / TypeScript,

    znajomość biblioteki frontendowej, np. Bootstrap, Foundation lub Material Design.

    Pracodawca oferuje :

    pracę z nowymi technologiami z obszaru tworzenia oprogramowania i uczenia maszynowego,

  • wynagrodzenie : 12 - 15k PLN + VAT (B2B),
  • elastyczne godziny pracy,

    możliwość pracy zdalnej,

    dowolną formę zatrudnienia,

    bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,

    szkolenia wewnętrzne.