ZATRUDNIMY MAGAZYNIERA - WARSZAWICE
SPDC Pro-way Sp. z o.o.
Sobienie-Jeziory, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma SPDC Pro-Way Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawicach 89D, 08-443 Sobienie-Jeziory zatrudni osobę na stanowisko : MAGAZYNIER.

 • Opis stanowiska : 1.Załadunek i rozładunek towarów dostarczonych do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy; 2.Przyjmowanie dostaw;
 • 3.Rozmieszczanie i układanie towaru; 4.Przygotowywanie towaru do wysyłki; Wymagania : 1.uprawnienia na wózki widłowe; 2.

  znajomość gospodarki magazynowej; 3.doświadczenie na podobnym stanowisku; 4.zaangażowanie i dyspozycyjność; Oferujemy : 1.

  pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; 2. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Miejsce pracy : Warszawice 89 D, 08-443 Sobienie-Jeziory (pow.

  Otwock) Prosimy o kontakt pod nr. tel. (25) 685 81 41 lub o przesyłanie CV na adres e-mail : INFORMACJA Podane przez Pana / Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Firmę SPDC Pro-Way Sp.

  z o.o. w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, jak : imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez Pana / Panią zgody - zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku