ZATRUDNIMY MAGAZYNIERA - WARSZAWICE
SPDC Pro-way Sp. z o.o.
Sobienie-Jeziory, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma SPDC Pro-Way Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawicach 89D, 08-443 Sobienie-Jeziory zatrudni osobę na stanowisko : MAGAZYNIER.

  • Opis stanowiska : 1.Załadunek i rozładunek towarów dostarczonych do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy; 2.Przyjmowanie dostaw;
  • 3.Rozmieszczanie i układanie towaru; 4.Przygotowywanie towaru do wysyłki; Wymagania : 1.uprawnienia na wózki widłowe; 2.

    znajomość gospodarki magazynowej; 3.doświadczenie na podobnym stanowisku; 4.zaangażowanie i dyspozycyjność; Oferujemy : 1.

    pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; 2. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Miejsce pracy : Warszawice 89 D, 08-443 Sobienie-Jeziory (pow.

    Otwock) Prosimy o kontakt pod nr. tel. (25) 685 81 41 lub o przesyłanie CV na adres e-mail : INFORMACJA Podane przez Pana / Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Firmę SPDC Pro-Way Sp.

    z o.o. w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, jak : imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez Pana / Panią zgody - zgodnie z art.

    6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).