Pracownik biurowy / Sekretarka
Control Process S.A
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl
 • Obowiązki - zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu; - prowadzenie poczty wychodzącej i przychodzącej; - dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;
 • prowadzenie korespondencji e-mailowej; - organizowanie podróży służbowych; - obsługa urządzeń biurowych; - zapewnienie prawidłowego przepływu informacji;
 • Wymagania - Min. wykształcenie średnie; - Umiejętność diagnozowania problemów - Dążenie do osiągnięcia rezultatów - Umiejętność pracy w zespole -

  Umiejętność wyznaczania priorytetów - Umiejętność zarządzania czasem - Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym Oferujemy Atrakcyjne warunki wynagrodzenia Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku Miłą atmosferę w pracy Możliwość samorealizacji Umowę o pracę Stabilne warunki zatrudnienia W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.

  A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

  Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-

  733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji. Administratorem danych jest Control Process S.

  A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

  Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku