Pracownik produkcji mięsnej z doświadczeniem! JK - Lyon, Francja
IPF 2 Sp. z o.o.
Rzeszow, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Poszukujemy odpowiedniej osoby do pracy na stanowisko wędliniarz pasjonującej się produkcją wędlin opartej na tradycyjnych recepturach.

Wymagania : - znajomość wszystkich etapów wytwarzania tradycyjnych wędlin, · praca w zakładzie produkującym wędliny (szynki, kiełbasy, kaszanki itp.

produkcja wędlin · obsługa maszyn produkcyjnych : mieszałki, nadziewarki itp. · inne prace na produkcjiOferujemy : Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne) - atrakcyjne wynagrodzenie - składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne) - po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €) - okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce - prawo do francuskich świadczeń socjalnych np.

dodatku na dzieci itp. - pracę w polskim zespole - zorganizowany transport i zakwaterowanie - bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy - zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem - wsparcie polskiego koordynatora - 100 € premii za polecenie pracownika

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku