Monter sieci światłowodowych
Telmag Sp. z o.o.
Kielce, Świętokrzyskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma Telmag Sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach poszukuje kandydatów na stanowisko Instalator sieci światłowodowych. Do zadań będzie należała budowa sieci światłowodowych Obowiązki pracownika : Budowa rurarzu w obiektach, Zaciąganie kabli, Montaż osprzętu, Wymagania : Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, doświadczenie w pracy na budowie Mile widziane : Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, Uprawnienia SEP do 1 kV, Obsługa spawarki światłowodowej, Analiza i pomiary sieci światłowodowych, Prawo jazdy kat.

B. Kontakt : Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać za pośrednictwem portalu OLX. Uwaga : Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku