Listonosz rowerowy Dębica
Poczta Polska S.A
Dębica, Podkarpackie
11 d. temu
source : Lento.pl

Poczta Polska poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko Listonosza w Dębicy Napisz do nas jeśli : posiadasz rower , jesteś osobą sprawną fizycznie jesteś samodzielny / a i cenisz sobie swobodę działania Co zyskasz : stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę, pensję zawsze na czas i premię miesięczną, wolne weekendy dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturalnych Już dziś wyślij swoje CV na adres mailowy : W tytule wiadomości prosimy o dopisek : Listonosz + Dębica Jeśli chce Pani / Pan zaaplikować na ogłoszenie oraz podać dane osobowe, informujemy że firma Poczta Polska S.

A. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w przypadku uzyskania Pani / Pana dobrowolnej zgody. Prosimy o umieszczenie w CV klauzul Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.

A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie internetowej Poczty Polskiej S.A.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku