Księgowa w Biuro Rachunkowe
SUBSIDIUM SP.Z O.O.
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Naszą bazową usługą jest wsparcie klientów w pełnej obsłudze księgowej i kadrowej. Za cel nadrzędny Biuro Rachunkowe SUBSIDIUM stawia bycie Partnerem w biznesie swoich Klientów, gdzie wsparcie rozpoczyna się od obsługi księgowej.

Stawiamy na wiedzę i doświadczenie naszych pracowników tworząc najlepszą jakość usług księgowych i kadrowych . Wraz z prężnym rozwojem poszukujemy najlepszych specjalistów na rynku na stanowisko : SAMODZIELNA KSIĘGOWA Miejsce pracy : Kraków Oferujemy : Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia - pełen etat, Perspektywa długoterminowego zatrudnienia oraz rozwoju kariery wraz z rozwojem naszego Przedsiębiorstwa, Praca w miłej atmosferze w młodym prężnie rozwijającym się zespole w pięknym biurze w dobrze skomunikowanym miejscu w Krakowie, Wiele możliwości rozwoju zawodowego, Samodzielne stanowisko pracy.

Jesteś naszym wymarzonym pracownikiem jeśli : Masz min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w rachunkowości, Masz min. 1-letnie doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym, Posiadasz znajomości przepisów z zakresu podatków i rachunkowości, na poziomie umożliwiającym samodzielną realizację zadań określonych powyżej, Dodatkowym atutem będzie znajomość programu ENOVA, Dokładność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków, Umiejętność wnioskowania i analizowania danych, Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, Samodzielność i inicjatywa.

Zakres obowiązków : Samodzielne prowadzenia ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości) przedsiębiorstw zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi, Samodzielnego prowadzenia rejestrów VAT przedsiębiorstw zgodnie ze stosownymi przepisami, Przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat), Czynnej współpracy z działem i Pracownikami Biura, Przygotowanie deklaracji dla GUS, Przygotowanie deklaracji VAT i CIT, Bieżąca kontrola należności i zobowiązań spółki, Księgowanie i rozliczanie dokumentów (faktury kosztowe, sprzedaży, wyciągi bankowe, kasa, listy płac), Zapewnienie właściwej koordynacji procesów księgowych i podatkowych, prawidłowego przepływu informacji i dokumentów finansowych.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku