Przedstawiciel Handlowy w Branży Automotive - rekrutacja online
HRK S.A.
Katowice
1 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko :

Przedstawiciel Handlowy w Branży AutomotiveMiejsce pracy : Katowice

Zadania :

  • Sprzedaż produktów firmy na terenie woj. śląskiego;
  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klientów;
  • Prowadzenie negocjacji, zawieranie umów oraz obsługa posprzedażowa;
  • Doradztwo techniczne;
  • Budowanie trwałych relacji z klientami.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w branży automotive - warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
  • Otwartość i komunikatywność;
  • Duża samodzielność w działaniu i chęci do pracy.
  • Oferujemy :

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwości rozwoju;
  • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;
  • Pakiet benefitów;
  • Narzędzia pracy.
  • Zgłoś tę pracę