Installation Engineer
CARGOTEC
Gdynia, PL
2 d. temu

Installation Engineer

Cel pozycji :

Pozycja inżyniera instalacji została utworzona w celu wsparcia MacGregor CAS, zlokalizowanego w naszym biurze w Gdyni.

Główne obowiązki :

Głównym zakresem obowiązków inżyniera serwis będą samodzielnie lub poprzez kierowanie zespołem wykonywanie oraz nadzorowanie działań instalacyjnych urządzeń ro-ro na nowobudowanych oraz przebudowywanych statkach oraz portach.

Częścią obowiązków inżyniera będzie wykonywanie zadań i poleceń zgodnie z otrzymają uprzednio dokumentacją oraz standardami.

Ponadto, inżynier instalacji będzie przygotowywał raporty z przeprowadzonych prac oraz będzie raportował do Installation Managera.

Wymagania :

Wykształcenie wyższe techniczne,

Posiadanie co najmniej 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

Umiejętność pracy na podstawie otrzymanych rysunków technicznych , schematów hydraulicznych oraz elektrycznych,

Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,

Gotowość do wyjazdów służbowych (70%) ,

Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy :

Oferujemy interesującą i wymagającą pozycję w globalnej organizacji z różnorodnymi interesującymi zadaniami w rozwijającym się biznesie i zmieniającym się środowisku.

Praca w firmie MacGregor zapewni ciekawą pracę z klientami krajowymi oraz zagranicznymi. Zadania dają możliwość dalszego rozwijania kompetencji zawodowych.

Zapewniamy także przyjazną atmosferę i komfort pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku, biorąc udział w wewnętrznych projektach korporacyjnych oraz szkoleniach za granicą.

Oferujemy szeroką gamę świadczeń, takich jak pakiet medicover, ubezpieczenie na życie UNIQA, karta multisport i najlepszy widok w Gdyni!

Zainteresowany?

Złóż aplikację w terminie do 31 marca 2022.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku