Projektant/asystent architekta z doświadczeniem
Inżynieria Pro-Eko sp. z o.o.
Bielsko-Biała, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Projektant / asystent architekta z doświadczeniem Miejsce pracy : śląskie / Bielsko-Biała Oferujemy ciekawą pracę pozwalającą zdobyć doświadczenie i odbyć staż Opis stanowiska : Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych dla projektowanych lub modernizowanych budynków przemysłowych, biurowych, socjalnych, użyteczności publicznej.

Zakres obowiązków : - projektowanie i weryfikacja projektów w obiektach takich jak hale, kompostownie, budynki biurowe, zaplecza socjalne -

kompleksowe wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych - przygotowywanie dokumentacji do uzgodnień, wniosków - koordynacja międzybranżowa Wymagania : -

wykształcenie wyższe - kierunek Architektura / budownictwo - min 2 letnie doświadczenie - samodzielne wykonywanie powierzonych obowiązków -

bardzo dobra znajomość programów typu AutoCad - znajomość przepisów Prawa Budowlanego - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole -

mile widziana dobra znajomość języka angielskiego, znajomość programów graficznych i 3D. Oferujemy : - pracę przy ciekawych projektach -

rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji - możliwość odbycia praktyk na budowie - stabilność w zatrudnieniu U nas weekend zaczyna się wcześniej.

W piątki kończymy pracę o 14 !!! Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV, ew. portfolio (do 3 MB) oraz listu motywacyjnego na adres : lub poprzez formularz Lento.pl

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych