Inwentaryzator środków trwałych
Work & Profit Spółka z o.o.
Warszawa, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest jedną z największych polskich agencji zatrudnienia.

W ciągu 18 lat pracę z nami znalazło ponad 50 000 osób;. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób; na stanowisko :

STAWKA 14,00 Zł NETTO

Godziny pracy : 7-15 / -16

Termin 12.10.2020 - 12.11.2020 ( bez weekendów)

Lokalizacja : Warszawa

ZADANIA :

  • praca na ręcznych arkuszach spisu
  • weryfikacja numerów produktów
  • skrupulatne i bardzo dokładne liczenie
  • Wymagania :

  • 18 lat i dostępność w podanym terminie
  • Pracowitość i rzetelność
  • Kultura osobista i zaangażowanie w powierzone zadanie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - umowa zlecenie
  • Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub o kontakt pod numery : 725 777 885.