Specjalista ds. spedycji - Spedytor
Colian Logistic Sp z o.o.
Pruszków, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa spedycji krajowej (i / lub) międzynarodowej,
  • Wypełnianie postanowień kontraktowych,
  • Nadzór nad samochodami i ładunkami,
  • Współpraca z kierowcami oraz podwykonawcami,
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami i przewoźnikami
  • Stała optymalizacja kosztów operacyjnych,
  • Administrowanie dokumentacją transportowo-spedycyjną,
  • Rozliczanie zleceń spedycyjnych.
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnych stanowiskach w obszarze transportu lub spedycji,
  • Mile widziane doświadczenie w spedycji międzynarodowej
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętności koordynowania wielu zadań,
  • Samodzielność oraz szybkie działanie.
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Motywacyjny system premiowy
  • Pracę dynamiczną, pełną wyzwań z możliwością realizowania własnych pomysłów i wizji
  • Onboarding - kompleksowy program wdrożeniowy
  • Wsparcie mentorskie managerów i współpracowników
  • Współpracę z Działem Handlowym oraz Działem Wsparcia Spedycji
  • Jednozmianowy system pracy
  • Narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy)
  • Program rekomendacji pracowników
  • Wewnętrzne programy doceniania
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, program emerytalny, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki i kursów, paczki świąteczne)
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • Colian Logistic Sp z o.o.

    Colian Logistic jest polskim operatorem logistycznym należącym do Grupy Colian lidera w branży spożywczej, do której należą marki : Grześki, Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Hellena, Appetita.

    Colian Logistic zajmuje się prowadzeniem kompleksowej logistyki dla tych marek oraz klientów zewnętrznych. Jesteśmy firmą skupiającą pracowników o różnych talentach i kompetencjach, którzy z powodzeniem realizują swoje ambicje zawodowe.

    Obierz kierunek na rozwój. Poznajmy się!