Rehabilitant / Rehabilitantka
Biuro
Gniezno, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy! W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska : 1. Technik masażysta 2.

Rehabilitant 3. Fizjoterapeuta Praca w : GNIEZNO Oferujemy - satysfakcjonującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej, - sympatyczną atmosferę - pracę w ambitnym, młodym i doświadczonym zespole - szansę na zdobycie i rozwinięcie doświadczenia - możliwości rozwoju osobistego - udział w szkoleniach - umowę o pracę - premie uznaniowe Obowiązki

 • udzielanie świadczeń medycznych *planowanie kompleksowych programów terapeutycznych
 • prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów
 • budowanie pozytywnego wizerunku Wymagania - wykształcenie średnie techniczne lub wyższe kierunkowe, znajomość metod diagnostyki - chęć posiadania wiedzy z nowoczesnych technik stosowanych w fizjoterapii - komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność, - dobre podejście do pacjentów / klientów - współpraca w zespole Jeśli jesteś zainteresowana / y stabilnym, rozwojowym zatrudnieniem w jednej z najbardziej prestiżowych firm działających w Gnieźnie , wyślij swoje CV, chętnie skontaktujemy się z Tobą! Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
 • Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.

  25.05.2016 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity : Dz.U. z 2018 r. poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne.

  Oświadczam, że zostałem / am poinformowany / na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.

  Mam również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku