Specjalista ds. E-commerce
Black Red White S.A.
Rzeszów, podkarpackie, Polska
2 d. temu

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości.

Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie.

Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce.

Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Opis stanowiska

Jako Specjalista ds. E-commerce będziesz nadzorował wdrożenia nowych inicjatyw przy ścisłej współpracy z developerem www, firmami współpracującymi oraz innymi działami w ramach grupy Black Red White.

Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich :

 • Tworzenie i nadzorowanie harmonogramów wdrożeń nowych funkcjonalności na stronie internetowej w oparciu o określony budżet
 • Monitorowanie i raportowanie postępów wdrożeniowych
 • Przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej w ramach e-commerce
 • Testy nowych funkcjonalności na serwisach internetowych BRW
 • Ścisła współpraca z poszczególnymi działami firmy (zwłaszcza IT) oraz partnerami (np. developer witryny brw.pl)
 • Oczekiwania

  Jesteś odpowiednim kandydatem, jeżeli :

 • Brałeś udział w projektach wdrożeniowych lub innych projektach obejmujących współpracę kilku działów
 • Posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • Znasz pakiet Office w szczególności Microsoft Excel
 • Cechuje Cię doskonała organizacja pracy, terminowość i inicjatywa w działaniu
 • Znajomość systemów CMS, wiedza z zakresu tworzenia i funkcjonowania stron internetowych lub doświadczenie w projektach informatycznych będzie Twoim dodatkowym atutem
 • Jesteś zainteresowany pracą w trybie zdalnym
 • O zaletach pracy z nami

  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  Dbamy o dobrą atmosferę w pracy

  Dofinansowanie wypoczynku urlopowego

  Świadczenie pieniężne na święta

 • Zniżki na firmowe produkty i usługi
 • Preferencyjne ceny pakietów sportowych Medicover Sport

  Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami

 • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, niekwestionowanym liderze branży
 • Branża meblowa dynamicznie się rozwija, tak aby spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i poznanie ludzi, którzy lubią swoją pracę, to nie pozwól byśmy Ciebie przeoczyli! Cieszymy się, że to właśnie Ty czytasz ogłoszenie aplikuj w łatwy i szybki sposób :

  Administratorem danych jest Black Red White S.A. z siedzibą w Biłgoraju, przy ul. Krzeszowskiej 63,

  23-400 Biłgoraj ( Spółka ). Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także przetwarzanie dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółkę lub inne podmioty z Grupy Kapitałowej Spółki, posiadające siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

  Dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla potrzeb przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji, a jeżeli wyraziła Pani / Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres trzech lat , chyba że wcześniej wycofa Pan / Pani zgodę.

  Pani / Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, Spółka może przetwarzać także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia te dotyczą procesu rekrutacji przez okres trzech lat.

  W tym celu Spółka będzie przetwarzać Pani / Pana dane osobowe w oparciu o swój prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed ewentualnymi roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest : - w przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji art. 22

  1 Kodeksu Pracy;-w przypadku, gdy wyraził Pan / Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji zgoda, którą może Pani / Pan w każdym czasie wycofać, poprzez powiadomienie Spółki o tym fakcie pod adresem : BLACK RED WHITE S.

  A., ul. Krzeszowska 63, 23-400 Biłgoraj.Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji.Jest Pani / Pan uprawniona / y do żądania dostępu do Pani / Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

  Może Pani / Pan także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania Pani / Pana danych osobowych.Pani / Pana dane osobowe możemy powierzyć dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT, a także dostawcom systemów informatycznych, z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa danych.

  Informujemy, że nie przekażemy Pani / Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem Kontakt.IOD at brwsa.com.pl .

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku