Senior Java Developer (Hybris)
Power Media
Wrocław, Poland
4 d. temu
source : Bulldogjob

Technologie i umiejętności :

Java, Hybris / SAP Commerce

Praca zdalna : Twoje zadania :

Twoje zadania : Zakres obowiązków

Zakres obowiązków

  • Rozwój serwisów e-commerce
  • Przegląd kodu i kontrola jakości
  • Poszukiwanie rozwiązań problemów wraz z zespołem
  • Weryfikacja, ocena i realizacja zmian
  • Aktywne proponowanie nowych rozwiązań klientom
  • Kogo szukamy? : Wymagania :

    Wymagania :

  • Ponad 4-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języku Java (preferowane najnowsze wersje)
  • Doświadczenie w pracy z Hybris / SAP Commerce
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Opis projektu :

    Do naszego Klienta, będącego dostawcą internetowych rozwiązań biznesowych, z siedzibami w Szwajcarii, Niemczech i Polsce, poszukujemy utalentowanego Senior Java Developera.

    Usługi klienta obejmują consulting, e-commerce, marketing internetowy, UX, hosting czy development. Masz okazję tworzyć rozwiązania cyfrowe dla największych firm, takich jak Mercedes Benz czy Credit Suisse.

    Developer dołączy do scrumowego zespołu, pracującego nad projektem dotyczącym platformy e-commerce dla dużego sportowego szwajcarskiego sklepu.

    Zadaniem zespołu jest wsparcie klietna w tworzeniu oraz modyfikowaniu platformy sklepu internetowego, w tym różnych usług, takich jak m.

    in. program lojalnościowy. 80% czasu stanowi rozwój nowych funkcjonalności.

    Stack technologiczny : Java 1.8, Hybris 18-11 (planned to upgrade soon), Frontend on rest interfacecs, Docker tool used for enviroment set up, Oracle database