Mid/ Senior DevOps Specialist
TeamQuest Sp. z o.o.
Gliwice, Śląskie, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Naszym klientem jest włoska firma która koncentruje się na opracowywaniu własnych rozwiązań dla dużych przedsiębiorstw lub uruchamianiu swoich inicjatyw na skalę globalną.

Pracujemy z najnowocześniejszymi technologiami, aby zapewnić 50 najlepszym firmom na świecie skalowalne, niezawodne rozwiązania dla przedsiębiorstw.

Wymagania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego
  • Doświadczenie z Azure (Azure Keyvault, Azure Functions, Azure Runbooks, Azure Automation, Azure Storage, Azure Active Directory, Azure PaaS hosting / components, Azure IaaS), Azure Devops)
  • Dobra znajomość baz danych (SQL i / albo NoSQL)
  • Dobra znajomość skryptowania (na przykład Bash, Python, PowerShell)
  • Doświadczenie w CI / CD pipelines (najlepiej Azure DevOps)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów
  • Pracę zdalną (powrót do biura po pandemii)
  • Chill room; przekąski i włoska kawa
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Fajny stos technologiczny oraz najnowsze narzędzia; wymyślamy również własne
  • Międzynarodowy zasięg
  • Nowe biuro w centrum Wrocławia
  • Obowiązki :

  • Zautomatyzowanie wieloskładnikowych aplikacji
  • Wdrażanie rozwiązania problemów technologicznych dzięki narzędziom, z którymi masz pewność
  • Aktywnie zarządzanie stroną operacyjną ogromnej infrastruktury chmurowej / lokalnej i opracuj lub skonfigurowane własne narzędzia, aby skalowalność i elastyczność były możliwe do osiągnięcia i zarządzania
  • Udział w ewoluującym projekcie istniejących rozwiązań
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.