Administrator JIRA
Bank Millennium
Warsaw, Poland
1 d. temu
source : Bulldogjob

Technologie i umiejętności :

Praca zdalna : Twoje zadania :

Twoje zadania :

  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań opartych o system JIRA
  • Współpraca z zespołami programistów i testerów
  • Administracja środowiska JIRA
  • Analiza funkcjonowania systemu pod względem wydajności i bezpieczeństwa
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
  • Kogo szukamy? :

  • Doświadczenie i znajomość pracy z platformą JIRA
  • Mile widziana znajomość programowania w języku JAVA oraz zagadnień : HTML, CSS,
  • JavaScript oraz JIRA SDK.
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, skrupulatność
  • Opis projektu : Oferujemy :

    Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin
  • Pakiet socjalny, w tym premię motywacyjną
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe ubezpieczenie
  • Przyjazne warunki pracy z zachowaniem norm bezpieczeństwa
  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych Impakt
  • Pracę nad automatyzacją kluczowych procesów Banku Millennium
  • Uczestnictwo w dużych projektach
  • Możliwość zapoznania się z zagadnieniami wydajności i bezpieczeństwa rozwiązań klasy korporacyjnej
  • Dobrą atmosferę opartą na współpracy
  • Zgłoś tę pracę