Mechanik/serwisant pojazdów, Szwecja
PlusJob Poland Sp. z o.o.
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy Profil Match Projects, z dużym powodzeniem działa na międzynarodowym rynku w zakresie rekrutacji.

Zapewniamy pracę na terenie państw skandynawskich i Finlandii. Dla swojego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Mechanika / serwisanta pojazdów w Goteborgu lub Jonkoping w Szwecji.

Obowiązki : Wszelkie zadania związane z serwisem i naprawą pojazdów, także powypadkowych. Wymagania : - komunikatywna znajomość j.

angielskiego (warunek konieczny), - doświadczenie w serwisie samochodów, samochodów ciężarowych lub naczep (lub podobne), - mile widziane prawo jazdy kat.

B (CE będzie dodatkowym atutem), - mile widziany własny samochód, - gotowość do wyjazdu. Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę lub samozatrudnienie, - bardzo dobre stawki godzinowe, - możliwość zjazdów do domu, - długoterminową współpracę, - minimum pełen etat, możliwość nadgodzin, - ubezpieczenie zdrowotne, - zapewniamy zakwaterowanie.

Ponadto : Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem i po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli to oferta dla Ciebie - wyślij swoje CV. Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku