Asystent Administracji Międzynarodowej z czeskim/słowackim
CEE Experts by L.M. International Group
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Zadania : Współpraca z działami międzynarodowymi firmy, Codzienny kontakt i wsparcie biznesowego klienta zagranicznego, Wprowadzanie dokumentów do systemu komputerowego, Sporządzanie raportów dziennych i tygodniowych, Utrzymywanie dobrego kontaktu z klientem.

Wymagania : Zaawansowany czeski / słowacki i i komunikatywny angielski, Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, Otwartość na nowe wyzwania, Wysoka kultura osobista oraz umiejętności społeczne, Dokładność w wykonywaniu poleconych zadań, Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Nasz klient oferuje : atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów, praca w młodym i inspirującym zespole, codzienny kontakt z językami obcymi, liczne spotkania integracyjne, karta sportowa i prywatna opieka medyczna, dzień wolny w rocznicę Twojego zatrudnienia.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku