Inżynier wsparcia sieci
CC
Krakow, Poland
‎11 godz. temu
source : Just Join IT

Firewall (junior)

Linux networking (regular)

TCP / IP (regular)

Jesteśmy firmą informatyczną, integratorem systemów bezpieczeństwa sieciowego. Do naszych klientów należą firmy z sektorów : bankowość-finanse, telekomunikacja, dostawcy usług oraz organizacje rządowe i administracji publicznej.

Aktualnie poszukujemy do pracy w swojej siedzibie osoby na stanowisko :

Inżynier wsparcia systemów bezpieczeństwa i systemów sieciowych

WARSZAWA (Mokotów)

Prace w projektach pre- i post-sales, zakres obowiązków obejmuje :

  • Nadzór nad systemami bezpieczeństwa (styku z internetem) w zakresie rozwiązań : firewall, VPN, LAN, WAN
  • Obsługa pierwszej i drugiej linii wsparcia
  • Wdrożenia i wsparcie po wdrożeniowe
  • Obsługę i monitorowanie sprzętu sieciowego i serwerowego
  • Rozwiązywanie i diagnozowanie problemów sieciowych
  • Przygotowanie dokumentacji
  • Oczekujemy :

  • Dobrej znajomości zagadnień sieciowych i bezpieczeństwa IT
  • Co najmniej podstawowej znajomości systemów co najmniej jednego z następujących dostawców :
  • Palo Alto Networks, Fortinet, Juniper Networks, Check Point Software Technologies, Commscope, Cisco Systems,

    Microsoft (rozwiązania serwerowe i / lub chmurowe)

  • Znajomości systemów rodziny Linux / Unix
  • Biegłej znajomości języka polskiego w mowie i w piśmie
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Mile widziane :

  • certyfikaty inżynierskie w.w. dostawców,
  • Przyjmiemy zarówno doświadczonych inżynierów jak i kandydatów

    bezpośrednio po studiach! (oraz końcowych lat studiów)

    Oferujemy :

  • Praca na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dobrze określona inżynierska ścieżka rozwoju zawodowego
  • Możliwości rozwoju : szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach branżowych
  • Partnerska atmosfera
  • Oferty pisemne (CV ze zdjęciem) prosimy wysyłać na adres : praca cc.com.pl

    Oferta powinna zawierać podpisane oświadczenie : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)) .

    Oferty nie zawierające powyższego

    oświadczenia nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzenia wybranym kandydatom.

    kontakt : praca cc.com.pl

    FB : https : / / www.facebook.com / ccosk

    TW : https : / / twitter.com / cc osk