Kierownik Budowy Trójmiasto
Michael Page
Trójmiasto
5 d. temu
source : infoPraca
  • Jeden z największych generalnych wykonawców
  • Realizacja ciekawego projektu budowlanego
  • Informacje o kliencie

    Generalny wykonawca powierzchni kubaturowych. Inwestycje mieszkaniowe oraz przemysłowe.

    Opis stanowiska

  • Koordynowanie i nadzór nad robotami budowlanymi wykonywanymi na budowach realizowanych przez firmę.
  • Bieżące kierowanie robotami zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, dokumentacją techniczną, warunkami umowy, Polityką Jakości, BHP i Zrównoważonego Rozwoju
  • Ocena metod wykonania robót budowlanych oraz zapewnienie prawidłowego wykorzystania potencjału wykonawczego
  • Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Nadzór nad podległym zespołem pracowników fizycznych
  • Zapewnienie terminowego wykonania robót budowlanych zgodnie z harmonogramem
  • Współpraca z projektantami, nadzorem technicznym i podwykonawcami
  • Przekazanie inwestycji zgodnie z przewidzianym terminem
  • Profil kandydata

    Wykształcenie wyższe budowlane

    Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy

    Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

    Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

    Bardzo dobra znajomość programów Ms Word, Ms Excel i Ms Project

    Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z firmami podwykonawczymi oraz orientacja na rozwiązywanie problemów

    Praktyczna znajomość prawa budowlanego

    Umiejętność kierowania i nadzorowania pracy zespołu ludzi

    Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

    Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Praca w zgranym zespole
  • Realizacja ciekawych projektów
  • Zgłoś tę pracę