Pracownik sprzątający z orzeczeniem Umowa o pracę SKAWINA
Zakłady Usługowe
Skawina, Małopolskie
‎18 godz. temu
source : Lento.pl

Zakład Pracy Chronionej zatrudni osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności do utrzymania czystości wewnątrz obiektu produkcyjnego i sporadycznie na zewnątrz w Skawinie.

Oferujemy : zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę możliwość korzystania z dodatku rehabilitacyjnego szybki proces rekrutacji przeszkolenie pracę na jedną zmianę od 6.

00 do 13.00 / 14.00 wolne weekendy stabilne zatrudnienie wynagrodzenie zawsze na czas REKRUTACJA : 723 700 420 Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Lub / i : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku