Praca przy ciekawym projekcie w Trójmieście
Adaptive SAG
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma ADAPTIVE SAG z Łodzi poszukuje Kandydatów zainteresowanych udziałem w ciekawym projekcie trwającym 3-5 miesięcy (od sierpnia / września 2019 r.

na terenie Trójmiasta. Projekt będzie dla firmy międzynarodowej. Stanowisko : Junior Consultant z niemieckim min. B1 lokalizacja : Trójmiasto / możliwość tymczasowej relokacji, wtedy zapewnione jest również mieszkanie.

Co oferujemy? - umowę o pracę na czas określony, w razie chęci kontynuowania współpracy po projekcie, będzie to możliwe na terenie Łodzi.

 • solidny pakiet szkoleń tematycznych : ) Obawiasz się, że nie masz wystarczających kompetencji? Nie martw się, wszystkiego nauczymy.
 • atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od stopnia znajomości j. niemieckiego). - pakiet benefitów. - dużo ciekawych wyzwań zawodowych.
 • dla osób spoza Trójmiasta - zapewniamy mieszkanie na czas trwania projektu. Jakie będą zadania? - obsługa zwrotów od Klientów, -

  administracyjna obsługa zleceń dostaw i doręczeń za produkty kupione online, - dokumentowanie reklamacji, - inne zadania w tym obszarze, wspierające Klienta.

  Czego oczekujemy? - warunek konieczny : znajomość języka niemieckiego min. na poziomie B1, - wykształcenie w branży logistycznej / administracyjnej / sprzedażowej, -

  mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą Klienta. W razie zainteresowania zapraszam do przesyłania CV z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez firmę Adaptive Solutions & Advisiory Group Sp.

  z.o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku