Kierownik działu produkcji tworzyw sztucznych
K-FLEX POLSKA Sp. z o.o.
Uniejów, łódzkie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Kierownik działu produkcji tworzyw sztucznych

Miejsce pracy : Uniejów

Twój zakres obowiązków

 • zarządzanie produkcją w podległym dziale,
 • nadzór nad realizacją planów produkcyjnych podległego działu,
 • nadzór nad jakością i efektywnością procesów produkcji. Wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy produkcyjne,
 • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi normami,
 • nadzór nad pracą podległych pracowników,
 • współpraca z innymi działami,
 • Nasze wymagania

 • praktyczna i teoretyczna znajomość procesów produkcyjnych,
 • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe (inżynieria chemiczna, technologia przetwórstwa tworzyw sztucznych, chemia polimerów itp.),
 • znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją,
 • kilkuletnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
 • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników.
 • To oferujemy

 • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,
 • stabilne warunki zatrudnienia,
 • przyjazną atmosferę pracy,
 • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
 • pakiet benefitów pozapłacowych,
 • niezbędne narzędzia pracy.
 • O nas

  K-FLEX POLSKA Sp. z o.o. jest częścią grupy L ISOLANTE K-FLEX.

  Oferujemy izolacje techniczne z kauczuku syntetycznego przeznaczone dla : chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa w tym techniki solarnej, instalacji sanitarnych, przemysłowych, chemicznych oraz instalacji gazów technicznych.

  Ponadto oferujemy materiały do walki z hałasem i innych wszechstronnych zastosowań akustycznych.

  Naszym klientom proponujemy rozwiązania z zakresu techniki izolacyjnej spełniające najwyższe wymagania techniczne, tworząc jednocześnie bardzo dogodny serwis prosty sposób zamawiania, dostępność do produktów na terenie całego kraju, szybkie dostawy w dowolne miejsce w Polsce, łatwość uzyskania porady czy pomocy technicznej.

  Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko : Kierownik działu produkcji tworzyw sztucznych.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do K-Flex Polska z siedzibą w Gdyni, ul.

  Pucka 112 zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę / Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  INFORMACJA OD PRACODAWCY / ADMINISTRATORA DANYCHJeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez K-Flex Polska z siedzibą w Gdyni, ul.

  Pucka 112 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. .W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail kontakt k-flex.

  plTwoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

  W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

  Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu publikacji ogłoszenia, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu publikacji ogłoszenia.

  Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 400 dni od momentu publikacji ogloszenia.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail kontakt k-flex.pl

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku