Mechanik
La Lorraine
Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko : Mechanik Miejsce pracy : Nowy Dwór Mazowiecki Zakres obowiązków : -prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną -diagnostyka i naprawa maszyn i urządzeń systematyczne monitorowanie pracy urządzeń oraz maszynowni chłodniczej -rejestrowanie wszystkich usterek oraz uszkodzeń w dzienniku zdarzeń Działu Technicznego -usuwanie awarii oraz dokonywanie napraw mechanicznych jak i elektrycznych -utrzymanie w prawidłowym stanie technicznym urządzeń elektrycznych, maszyn oraz instalacji -nadzór nad podległą dokumentacją techniczną Wymagania : -umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych -umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym -doświadczenie na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym Oferujemy : -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie -konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności -duże możliwości rozwoju zawodowego -przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy -praca w systemie równoważnym 12h (6-18, 18-6, 2 dni wolne) -świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci -dofinansowanie do wypoczynku -karta MultiSport -grupowe ubezpieczenie na życie -prywatna opieka medyczna Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o pilne przesyłanie CV.

Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych (CV / List motywacyjny) poniższej klauzuli : Na podstawie art.

6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Mechanik prowadzoną przez La Lorraine Polska Sp.

z o.o. ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, która będzie ich Administratorem. Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych.

Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.

 • Wyrażam / nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez La Lorraine Polska Sp.
 • z o.o., ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku