Opiekunka do pary seniorów – 1880 EURO netto
LTD Personnel Services
Nysa, Opolskie
‎8 godz. temu
source : Lento.pl

LTD Personnel Services poszukuje opiekunki do seniorów. Podopieczny 84 lata, Pflegegrad 3, jest leżący, cierpi na Inkontynencję oraz Parkinsona.

Do Pana przychodzi Pflegedienst. Podopieczna 80 lat, Pflegegrad 3, porusza się samodzielnie, cierpi na Inkontynencję. Mieszkają w domu w wiejskiej okolicy.

Sklepy zlokalizowane są w pobliżu. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie z dostępem do Internetu. Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy wynagrodzenie 1880 EURO netto (umowa zlecenie) lub 1980 EURO (własna działalność gospodarcza), opiekę koordynatora, ubezpieczenie w Polsce i za granicą oraz stałą współpracę.

Posiadamy również wiele innych ofert na terenie całych Niemiec. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numer 536772777.

LICENCJONOWANA AGENCJA ZATRUDNIENIA WIDNIEJĄCA W REJESTRZE PODMIOTÓW PROWADZĄCYCH AGENCJE ZATRUDNIENIA POD NUMEREM 10343

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku