Kierownik Sprzedaży (budownictwo ogólne)
NES Global Talent
Opole, opolskie, Polska
‎17 godz. temu
source : Praca

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 700 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 33 krajach z 60 biur w branżach : Budownictwo, Life Science, Produkcja i Technologie, Energetyka i paliwa.

Dla naszego Klienta z branży budowlanej - generalnego wykonawcy, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • Zarządzanie procesem sprzedaży usług związanych z inwestycjami budowlanymi, realizacja planów sprzedażowych.
  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej firmy.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów dla firmy.
  • Uczestnictwo w bezpośrednich negocjacjach z Inwestorem.
  • Ścisła współpraca z współpracownikami z działu wycen, prawnego, realizacji.
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami.
  • Udział w procesie ofertowania.
  • Uzgadnianie warunków handlowych i warunków umowy ze Zleceniodawcą.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Terminowe raportowanie statusu wykonanych prac bezpośredniemu przełożonemu.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowlane).
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Sieć kontaktów wśród biur projektowych, generalnych wykonawców i inwestorów.
  • Znajomość rynku budowlanego.
  • Umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość.
  • Oferta :

  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów z budownictwa ogólnego.
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B.
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia sprzedażowa.
  • Niezbędne narzędzia pracy : telefon, laptop, samochód służbowy.
  • Pakiet benefitów pracowniczych : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kursy językowe.
  • Zgłoś tę pracę