Senior Kotlin / Java Developer
leansourcer
Poznań, wielkopolskie, Poland
‎9 godz. temu
Opis stanowiska

Wykorzystywane technologie:

Microservices, Kotlin, Spring, PostgreSQL, Ruby on Rails, OpenApi, Google Cloud Platform, Kubernetes, Service Mesh, Gitflow, Craftsmanship, DDD, Twelve-Factor Apps.

Kwalifikacje

Poszukujemy ludzi którzy mają:

  • doskonałą znajomości  języka Kotlin i/lub Java,
  • oświadczenie w pracy z bazami danych (obiektowe, tabelaryczne),
  • doświadczenie w budowaniu i skalowaniu architektury dużych aplikacji,
  • doświadczenie w dbaniu o bezpieczeństwo dużych aplikacji,
  • umiejętności dokumentowania pisanego kodu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację zarówno w piśmie jak i mowie,
  • doświadczenia w pracy z narzędziami takimi jak GitLab, Slack, JIRA,

Mile widziane:

  • znajomość Kubernetes, GCP, service mesh, Ruby, Node.js

Dodatkowe informacje

W zamian otrzymasz:

  • wynagrodzenie 16 000 - 20 000 PLN + VAT,
  • udziały w produkcie (opcja na akcje),
  • możliwość częściowej lub pełnej pracy zdalnej (Ty decydujesz),
  • umowa B2B na czas nieoznaczony + powstrzymywanie od świadczenia usług (płatne),
  • ciekawy i wymagający projekt, na który masz realny wpływ,
  • pracę w zespole złożonym z doświadczonych ekspertów i niesamowitych ludzi,
  • najnowsze standardy wykorzystywanych narzędzi - aktualne i wspierane frameworki, bez pracy na przestarzałym kodzie,
  • ładne oraz dobrze wyposażone biuro na poznańskich Jeżycach,
  • mnóstwo perków (MultiSport, LUX MED, budżet edukacyjny, integracje),
  • najnowszy, dobry sprzęt zgodny z Twoimi preferencjami.