Przedstawiciel Finansowy
Profi Credit
Witnica, Lubuskie
3 d. temu

Międzynarodowa firma z branży finansowej Profi Credit Polska S.A., poszukuje osób na stanowisko : Przedstawiciel ds. obsługi klienta.

Miejsce działania : Gmina Witnica. Szukasz zajęcia stałego lub dodatkowego? Cenisz sobie niezależność finansową? Szukasz zajęcia z elastycznym grafikiem?

NASZA OFERTA JEST DLA CIEBIE! Oczekujemy : - niekaralności - aktywnego pozyskiwania klientów - obsługi wniosków przekazywanych przez nasze Call Center Oferujemy : -

elastyczny czas pracy - dostosowany do Twoich zajęć - pełen pakiet szkoleń i wsparcie Managera - bardzo wysokie prowizje od sprzedaży -

nielimitowane zarobki - materiały reklamowe - możliwości zdobycia cennego doświadczenia - bogatą ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń tel.

698 168 723 lub wyślij swoje CV na adres : Prosimy o umieszczenie w treści aplikacji poniższej klauzuli. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.

A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2. Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-

Białej. Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na stronie : https : / / proficredit.

pl / ochrona-danych-osobowych-kandydaci / W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.

A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku