Poszukujemy opiekunki z językiem niemieckim
GSMA
Świdnica, Dolnośląskie
9 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy chętnych do wyjazdu na terenie Niemiec i Holandii z językiem niemieckim dobrym / komunikatywnym do opieki do osób starszych.

Mile widziane osoby z prawem jazdy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres meilowy GSMA to polska agencja opiekunek dla osób starszych działająca na rynku od lipca 2004 roku.

Jesteśmy liderem w branży usług pielęgnacyjnych świadczonych dla pacjentów w warunkach domowych. To co nas wyróżnia w branży to profesjonalizm i kompleksowe podejście do świadczonych usług.

Naszym priorytetem jest nawiązywanie długofalowej współpracy z opiekunkami i pacjentami z Niemiec i Holandii. Stawiamy na rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji zatrudnianej kadry opiekunek.

Wierzymy, że prężny rozwój firmy przekłada się na zadowolenie naszych pracowników i klientów. W Niemczech i Holandii zapotrzebowanie na usługi pielęgnacyjne z roku na rok drastycznie wzrasta.

Nasza agencja opiekunek od ponad 12 lat prowadzi regularne rekrutacje na to bardzo szczególne stanowisko. Dobieramy pracowników z dużą dbałością, by zagwarantować usługi pielęgnacyjne w Niemczech i Holandii na wysokim poziomie.

Każdy kandydat decydujący się na współpracę z agencją opiekunek GSMA otrzymuje gwarancję pewnego wyjazdu do zweryfikowanych klientów na terenie Niemiec oraz Holandii.

Doceniamy gotowość do szybkiego wyjazdu, dlatego zarobki dla opiekunek osób starszych plasują się w granicach nawet 1500 euro netto miesięcznie! Jesteśmy wrażliwi na dobro naszych pracowników, dlatego gwarantujemy pełen komfort zatrudnienia.

Każdego dnia zamieszczamy w naszym serwisie nowe oferty pracy, które są bezkonkurencyjne. Marzy Ci się praca za granicą?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszym biurem i sprawdź jakie oferty pracy przygotowaliśmy dla Ciebie. Agencja opiekunek GSMA to pewność zadowolenia z pracy! Każdy pracownik otrzymuje : -

wysokie zarobki - specjalne bonusy i premie - legalne zatrudnienie (opłacenie wszystkich składek - wynikających z umowy zlecenia) bezpieczeństwo pracy -

szkolenia językowe - szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu pacjenta -

zwrot kosztów przejazdu do podopiecznego

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku