Praca wakacyjna nad morzem! Władysławowo 2020
Sebastian
Gdynia, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy młodych, ambitnych chłopaków do pracy sezonowej przy sprzedaży produktów spożywczych na plaży we Władysławowie.

Jeśli chcesz podjąć się pracy musisz być osobą komunikatywną i uczciwą, mieć minimum 16 lat oraz maksimum chęci do pracy.

Wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od ilości sprzedanych produktów - wypłacane jest codziennie. Wysokość pensji zależy tylko i wyłącznie od Ciebie (70 zł 300 zł w pogodny dzień).

Praca w godzinach 9-17, dni wolne przypadają tylko w deszczową pogodę. Dla osób, które naprawdę chcą zarobić stwarzamy możliwość dodatkowej pracy w godzinach wieczornych oraz w dni wolne od handlu obnośnego.

Osobom dojeżdżającym z okolicznych miejscowości zwracamy koszty dojazdu do pracy, a dla pozostałych zapewniamy miejsca noclegowe.

Przewidujemy również premie dla najlepszych pracowników w danym dniu. Każda osoba, która zgłosi się do pracy, zostanie odpowiednio przeszkolona, aby mogła jak najszybciej zacząć efektywnie pracować i dobrze zarabiać.

Mile widziane grupki osób. Zapraszamy do współpracy!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku