Krawcowa
Centrum Filar
Gniezno, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poważna firma na rynku gnieźnieńskim, zatrudni osobę na stanowisko : Krawcowa. Miejsce pracy : Gniezno. Od kandydata oczekujemy : ✔wykształcenia min.

zawodowego, ✔doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, ✔wysokiego standardu wykonywania powierzonych czynności, ✔sumienność, rzetelność i zaangażowanie w pracę, ✔umiejętność pracy w zespole, ✔bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy : ✔ciekawą, pełną wyzwań pracę, ✔współpracę w przyjaznym zaangażowanym zespole, ✔możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych.

Ta praca czeka właśnie na Ciebie! Przyślij CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą RODO : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przesłanych przeze mnie w odpowiedzi na ogłoszenie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych ( RODO ) oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE Informujemy, że Administratorem danych jest Placówka Szkoleniowa FILAR .

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji, działań marketingowych i ofertowych. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku