Ustawiacz maszyn (m/k)
Trenkwalder
Rawa Mazowiecka
2 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Tomaszów Mazowiecki

Obowiązki :

  • nadzorowanie, ustawianie i monitorowanie pracy wtryskarek,
  • ustawianie i monitorowanie parametrów procesu wtrysku,
  • montaż, demontaż oraz przezbrajanie form wtryskowych,
  • wsparcie w realizacji celów produkcyjnych - ilościowych i jakościowych,
  • szkolenie operatorów w zakresie obsługi wtryskarek,
  • prowadzenie dokumentacji procesowo-produkcyjnej,
  • optymalizacja procesów wtryskowych (poziom scrapu / overusage),
  • określenie zakresu oraz nadzorowanie serwisu form wtryskowych.
  • Wymagania :

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość technologii procesu wtrysku,
  • dobra znajomość obsługi i budowy form wtryskowych,
  • umiejętność czytania schematów dokumentacji technicznej,
  • gotowość pracy w systemie zmianowym,
  • znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego (mile widziana).
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.
  • Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.