Specjalista ds. logistyki
Norautron Electronics Sp. z o.o.
Zduńska Wola, łódzkie, Polska
‎22 godz. temu
source : Praca

Grupa Norautron, będąca częścią grupy kapitałowej EMBRON, jest producentem elementów elektronicznych i elektromechanicznych, założoną w 1989 roku.

Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się projektowaniem, testowaniem, prototypowaniem, produkcją płytek PCBA i okablowania wraz z montażem elektromechanicznym.

Jesteśmy zaufanym partnerem dla wielu globalnych firm. Siedziba firmy Norautron w Norwegii znajduje się w Horten, 80 km na południe od Oslo.

Zakres zadań

  • Organizacja wysyłek krajowych i zagranicznych zgodnie z planem dostaw
  • Wycena kosztów transportu
  • Monitorowanie przesyłek i informowanie klientów o statusie
  • Współpraca z agencją celną w zakresie odpraw celnych importowych i eksportowych, sprawdzanie poprawności odpraw, uzupełnianie kodów celnych
  • Wysyłanie faktur do klientów
  • Obsługa reklamacji
  • Przygotowywanie dokumentów eksportowych, monitorowanie przepływu i archiwizacja dokumentów
  • Aktywna współpraca i wymiana informacji z innymi działami
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla celów zarządczych
  • Wymagania

  • Doświadczenie w branży transportowej lub logistycznej
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Znajomość tematyki odpraw celnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Chęć do nauki i rozwoju
  • Znajomość systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach mowy o pracę, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Dodatki do wynagrodzenia z funduszu socjalnego
  • Pracę w międzynarodowym, innowacyjnym środowisku
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Zgłoś tę pracę