Mechanik – lider utrzymania ruchu (firma produkcyjna)
Xella Polska Sp. z o.o.
Michałów-Reginów
5 d. temu
source : infoPraca

Zadania

  • Realizacja zadań związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń i linii,
  • Prowadzenie działań prewencyjnych i diagnostycznych zgodnie z harmonogramem prac,
  • Bieżące usuwanie powstających awarii maszyn i urządzeń,
  • Współpracę z operatorami produkcji w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. zawodowe o kierunku mechanika / automatyka,
  • Doświadczenie min. 2 lata w zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu,
  • Znajomość zagadnień pneumatyki, hydrauliki i mechaniki maszyn,
  • Obsługa narzędzi ręcznych + elektronarzędzi,
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze (np. elektroda, mag, gazowo),
  • Mile widziana umiejętność obsługi tokarki, frezarki,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • Mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem.
  • Oferujemy :

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych,
  • Pracę w oparciu o podstawę i premię miesięczną,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia medycznego, kart sportowo-rekreacyjnych, kasy zapomogowo-pożyczkowej.
  • Zgłoś tę pracę