Kierowca C+E
Gap Personnel
Katowice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Gap Personnel Poland wspólnie z wiodącymi firmami logistycznymi w Wielkiej Brytanii szukają kierowców kat. C oraz C+E, aby dołączyły do ich zespołu.

Kierowca solówki lub zestawu będzie odpowiedzialny za dostarczenie towarów do okolicznych kontrahentów w Wielkiej Brytanii.

Zadaniem kierowcy będzie również zapewnienie wysokiego poziomu kultury jazdy oraz zdolność do sprostania wymogom pracy pod presją czasu.

Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Zatrudnieni pracownicy otrzymają pełne szkolenie oraz potrzebne wsparcie związane z przeprowadzką na teren Wielkiej Brytanii.

Wymagania : Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcyAktualne uprawnienia do kierowania pojazdami / kat.

C lub kat. C+E, Karta kierowcy / CPC (kod 95)Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadańDyspozycyjność i chęć do pracyJęzyk angielski wymagany w stopniu pozwalającym na komunikację Oferujemy : Atrakcyjne wynagrodzenie od £11 do £17.

50 funtów brutto na godzinęWypłaty realizowane co tydzień (w każdy piątek)Pracę w oparciu o stałą umowę o pracę na warunkach brytyjskich, Nowoczesną flotę transportowąPomoc w zakwaterowaniu niedaleko miejsca pracy (codzienny powrót do firmy po zakończeniu pracy)Szkolenie z zakresu pracy i BHPNiezbędne narzędzia do pracy oraz ochronną odzież robocząMożliwość podjęcia pracy od zarazNowoczesną flota i zapleczePomoc merytoryczną ze strony polskich i angielskich konsultantów.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do przesyłania CV na Kontakt telefoniczny pod numerem +48 327 027 007 NUMER KRAZ : 17276

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku