Operator wózka widłowego - pracownik magazynu
Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Informacje

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych.

Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą posiadającą w Polsce 3 oddziały (Wrocław, Biskupice Podgórne, Tułowice).

Aktualnie poszukujemy kandydatów do nowo powstającego zespołu na stanowisko :

Opis stanowiska

  • Rozładunek i załadunek dostaw,
  • Wydawanie towaru na produkcję,
  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Utrzymywanie porządku na magazynie.
  • Praca we Wrocławiu (ul. Kwiatkowskiego, Oporów)
  • Wymagania

  • Certyfikat UDT na obsługę wózków widłowych - warunek konieczny,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Sumienność, dokładność, spostrzegawczość,
  • Znajomość specyfiki pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana.
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat),
  • Kursy i szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Zgłoś tę pracę