Barman/Barmanka w górskim Hotelu z zakwaterowaniem
BANIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.
Bukowina Tatrzańska, Małopolskie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej zatrudni Barmana / Barmankę.Lubisz pracować w miejscu, w którym dużo się dzieje?

Idealnie się składa! Hotel Bania Thermal & Ski jest takim miejscem. Mamy cztery bary : lobby, klubowy, restauracyjny oraz kawiarnię na szczycie! Co jeszcze?

Przede wszystkim zgrany zespół oraz możliwości rozwoju! Dołącz do naszego zespołu! To oferujemy : -umowę o pracę na sezon lub na stałe,-możliwość rozwoju zawodowego,-szeroki pakiet benefitów pracowniczych (m.

in. prywatna opieka medyczna, system zniżek pracowniczych na noclegi w obiektach partnerskich, vouchery),-zakwaterowanie i wyżywienie na preferencyjnych warunkach,-sezonowo darmowe wejściówki na termę i narty.

Twój zakres obowiązków : -obsługa Gości zgodnie z przyjętym standardem i według zasad sztuki barmańskiej,-przygotowanie miejsca pracy zgodnie z obowiązującymi zasadami,-znajomość karty dań i napoi,-rejestrację transakcji sprzedaży, rozliczanie się z dziennego utargu oraz sporządzenie raportu dobowego.

Nasze wymagania : -minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku barman / barmanka,-podstawowa znajomość asortymentu barowego,-znajomość alkoholi,-pozytywne nastawienie oraz chęci do pracy,-podstawowa znajomość j.

angielskiego,-orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych. Jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole? Wyślij nam swoje CV.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie.Warunkiem przystąpienia do procesu rekrutacji jest wysłanie CV wraz z następującą klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dostępna na naszej stronie internetowej.