Operator - Roeselare
Go4Jobs International
Bydgoszcz, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Do działu Panele poszukujemy Operatorów Maszyn Nieciągłych Prasy : Zadania : Odpowiadanie za ustawienie, regulację i obsługę różnych linii produkcyjnych.

Obejmuje to regulację parametrów, zmianę wybielaczy i mat oraz obsługę maszyn pomocniczych.Śledź planowanie produkcji i dostosuj je w razie potrzeby.

Zadbaj o rejestrację odchyleń i przestojów w produkcji, odpadów i jakości produktów.Przeprowadzaj regularne kontrole wizualne i fizyczne maszyn i produktów.

Odpowiedzialny za porządek i czystość maszyn oraz środowiska produkcyjnego. PROFILDobra znajomość języka angielskiegoNajlepiej mieć doświadczenie w podobnej pracy.

Odporny na stres i szybko działa w przypadku awarii.Świadomość bezpieczeństwa i jakości.Chętny do pracy w systemie 5- lub 6-zmianowym.

Harmonogram : Tydzień 1 : poniedziałek-piątek / wczesna zmiana / 5h-13h / weekend wolnyTydzień 2 : poniedziałek-piątek / nocna zmiana / 21h-5h / weekend wolnyTydzień 3 : poniedziałek-środa / późna zmiana / 13h-21h / czwartek-piątek wolny / weekend 5h-17hTydzień 4 : poniedziałek-piątek wolny / weekend 17h-5hTydzień 5 : poniedziałek-środa wolny / wtorek-piątek 13h-21h / weekend wolny Wynagrodzenie zaczyna się od 14 256 € i rośnie! + premia za zmianę+ premia km+ premia na koniec roku+ dodatek urlopowy Ważny : Tylko poważni kandydaci, którzy skutecznie poszukują stałej pracyPierwsze 2 tygodnie szkolenia + kurs językowy Ducht (płatny) w samej firmie UnilinNastępnie 2 tygodnie pracy na dziennej zmianie ANastępnie przejdź na system 5-zmianowyZapewniamy noclegi blisko firmy.

BEZ doświadczenia jako operator, ale DOBRZE wyższe studia : A2 lub licencjackie lub magisterskie (medycyna, sprzedaż, języki itp.) ->

jaki rodzaj wykształcenia nie ma znaczenia!lubMASZ doświadczenie jako operator

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku