Praca w Banku Pekao S.A.
Bank Pekao S.A.
Bogatynia, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Trener Zespołu Sprzedaży Opiekun Klienta Miejsce pracy : Bogatynia Bank Pekao S.A. jest jednym z największych Banków w Polsce.

Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych.

Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości. Zadania :

  • Koordynacja pracy Zespołu Doradcy Klienta i odpowiedzialność za wyniki pracy Zespołu,
  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży produktów,
  • Aktywna sprzedaż produktów gotówkowych i hipotecznych,
  • Współpraca z innymi doradcami w Banku. Korzyści :
  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
  • Praca z ekspertami pasjonatami w swojej dziedzinie,
  • System szkoleń i programów rozwojowych,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych. Oczekiwania :
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe,
  • Znajomość funkcjonowania, strategii oferowania i sprzedaży produktu,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym odpowiedzialnym za realizację celów biznesowych,
  • Mocne nastawienie na działanie zespołowe,
  • Wysoka samo motywacja do działania oraz chęć motywowania innych,
  • Nastawienie na realizację planów sprzedażowych
  • Umiejętność działania w sytuacjach nowych i trudnych, Czas rozpoczęcia pracy : od zaraz Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV , w tytule maila należy wpisać : REKRUTACJA, Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
  • 1) Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach obecnego procesu rekrutacji Wysyłając emalia lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Banku Pekao wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank PEKAO Spółka Akcyjna Placówka Partnerska w Bogatyni ul.

    Daszyńskiego 6, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym.

    Może Pani / Pan wycofać zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie maila w tytule maila wpisując wycofanie zgody . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

    2) Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych procesów rekrutacji Wysyłając emalia lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Banku Pekao wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank PEKAO Spółka Akcyjna Placówka Partnerska w Bogatyni ul.

    Daszyńskiego 6, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    3) Klauzula zgody na udostępnianie danych na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych innym podmiotom z grupy kapitałowej PEKAO Wysyłając emalia lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Banku Pekao wyrażam zgodę na udostępnianie przez Bank PEKAO Spółka Akcyjna Placówka Partnerska Bogatynia ul.

    Daszyńskiego 6, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej innym podmiotom z grupy PEKAO do celów rekrutacyjnych.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych