MAG / TIG Spawacz - praca od zaraz
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Suchy Las, PL
‎10 godz. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego klienta firmy z branży metalowej poszukujemy pracowników.

Numer referencyjny : SAFR

Miejsce pracy : Suchy Las

Zakres obowiązków :

  • prace spawalnicze
  • Wymagania :

  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • praktyka przy spawaniu elementów cienkościennych metodą TIG (141) ze stali czarnej oraz nierdzewnej
  • praktyka przy spawaniu metodą MAG (135)
  • spawanie i montaż konstrukcji stalowych
  • obróbka blach i spoin
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie
  • wysoka precyzja
  • odpowiedzialność, samodzielność i dyspozycyjność
  • Oferujemy : umowę o pracę

    umowę o pracę

    pracę w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6;00-14;00

    atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • Aplikuj