Starszy inżynier bezpieczeństwa sieci [rekrutacja online]
ING Tech Poland
Warszawa, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Szukamy Ciebie jeśli :

  • Jesteś doświadczonym inżynierem w obszarze bezpieczeństwa sieci,
  • Masz doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań Anti-DDoS oraz z prduktami DDI (DNS, DHCP i IP management),
  • Masz wiedzę z narzędzi konfiguracji tj. Puppet, Chef czy Ansbile,
  • Masz doświadczenie w pisaniu skryptów w jednym lub kilku z następujących języków : C / C++, Python, JavaScript or Java,
  • Posiadasz umiejętność jasnego i zwięzłego wyrażania idei, faktów i opinii,
  • Jesteś otwarty na zmiany i potrafisz adaptować się do sytuacji w celu zapewnienia efektywnej pracy,
  • Wykonujesz zadania i osiągasz wyniki wysokiej jakości w sposób wydajny i terminowy,
  • Potrafisz pracować w języku angielskim.
  • Dodatkowo zapunktujesz za :

  • Doświadczenie z rozwiązaniami Web Application Firewalls
  • Umiejętność identyfikowania problemów, analizowania kluczowych informacji i tworzenia połączeń, w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań,
  • Bycie aktywnym graczem zespołowym, który bierze odpowiedzialność oraz umiejętność coachingu innych, aby pomóc w ich indywidualnym rozwoju.
  • Informacje o Zespole :

    Pracując w Katowicach lub Warszawie dołączysz do międzynarodowego zespołu, który pracuje nad docelową architekturą infrastruktury dla ochrony przed atakami DDoS w globalnych i regionalnych Datacenter, obejumjących rozwiązania on-premise i cloud.

    Wspólnie opieramy się na istniejących i nowych technologiach, aby łagodzić ataki oraz zwiększać bezpieczeństwo i dostępność zasobów publicznych ING.

    Główny nacisk kładzie się na ochronę przed atakami DDoS w chmurze i on-prem w Europie i Azji. Oraca obejmuje monitorowanie, zarządzanie incydentami i zmianami urządzeń zlokalizowanymi w chmurze lub w lokalnych DC.

  • umowa o pracę
  • taki rodzaj umowy oferujemy

  • Start 7 : 00 - 9 : 00 Koniec 15 : 00 - 17 : 00
  • w tych godzinach pracujemy

  • Zajęcza 4, Warszawa
  • tutaj mieści się nasze biuro

    Zakres obowiązków

    20% - Poprawa monitorowania i alarmowania

    20% - Doradztwo w zakresie wdrożeń sieci internetowych

    20% - Komunikacja i informowanie członków zespołu o rozwiązaniach, poprawkach, wdrożeniach

    20% - Budowanie lokalnych kontaktów w celu łagodzenia ataków DDoS i działań następczych

    20% - Branie udziału w incydentach DDoS, zmianach i ulepszeniach dla DC