Praca na uboju! Tylko osoby doświadczone. JK - Lyon, Francja
IPF 2 Sp. z o.o.
Szczecin, Poland
‎18 godz. temu
source : europa.jobs

Zakres obowiązków : - wykrawanie / trybowanie drobiu (indyk, kurczaki, kapłony, perliczki, kaczki) - praca na stożkach stałych - praca z nożem Wymagania : - doświadczenie na produkcji MIĘSNEJ.

 • umiejętność pracy z nożem - prawo jazdy kat. B MILE WIDZIANE!Oferujemy : Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne) - atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa + premie ok.
 • 11,83 € brutto - składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne) - po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €) - okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce - prawo do francuskich świadczeń socjalnych np.

  dodatku na dzieci itp. Wszystkie formalności załatwiamy zdalnie.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku