Wsparcie techniczne klienta biznesowego - praca stacjonarna Września
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Środa Wielkopolska, wielkopolskie, Polska
2 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Środa Wielkopolska

Obowiązki :

  • świadczenie wsparcia z IT (dla pracowników produkcji)
  • przyjmowanie zgłoszeń od pracowników i znajdywanie rozwiązań
  • naprawa i aktualizacja instalacji, sieci informatycznych, programów, systemów i innych
  • samodzielne wyszukiwanie błędów i nieprawidłowości
  • wgrywanie aktualizacji
  • naprawa systemów, wgrywanie aktualizacji
  • podejmowanie decyzji, dotyczących działań (stanowisko samodzielne)
  • Wymagania :

  • Język angielski - w stopniu podstawowym (praca odbywa się głównie w języku Polskim)
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • otwartość na tryb pracy na 3 zmiany
  • możliwość pracy stacjonarnej z Wrześni (początkowo praca z Poznania)
  • chęć rozwoju w branży IT / branży informatycznej
  • zainteresowanie powyższa tematyką
  • doświadczenie / wykształcenie kierunkowe, będzie dodatkowym plusem dla kandydata
  • Nasz klient zapewnia :

  • Stabilne zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę (brak umów zlecenie, o dzieło)
  • Praca dla znanego klienta (w języku polskim)
  • Terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia, za wykonywaną pracę
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np.
  • do okularów czy kursów językowych)

  • Uzyskanie doświadczenia zawodowego oraz możliwość pogłębiania i zdobywania wiedzy branżowej
  • Możliwość awansowania, w strukturach firmy i ciągłego rozwoju zawodowego
  • Zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym
  • Pracę z siedziby firmy
  • Aplikuj