Menedżer ds. Projektów Operacyjnych
Citigroup Inc
Olsztyn, WM
1 d. temu

Description

Menedżer ds. Projektów Operacyjnych w Obszarze Zarządzania Projektami i Finansami

Jeśli jesteś osobą lubiącą wyzwania, zdobywanie nowej wiedzy i zależy Ci na rozwoju, to stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy osoby :

  • Posiadającej doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dokładnej i zorganizowanej
  • Potrafiącej szybko podejmować trafne decyzje
  • Opis stanowiska

  • Inicjowanie i koordynowanie inicjatyw reengineering’owych mających na celu usprawnienie procesów oraz podniesienie jakości oferowanych produktów
  • Terminowe i prawidłowe dostarczanie raportów i analiz dotyczących sprawozdawczości zarządczej
  • Nadzór i optymalizacja przepływu informacji (zbieranie danych, przetwarzanie, analizy, prognozy, raporty) dot. aktywności transakcyjnej i kosztowej
  • Inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie pozyskiwania wzrostu efektywności realizacji celów strategicznych
  • Raportowanie danych wolumenowych oraz planu zdolności produkcyjnych jednostki
  • Przygotowanie i aktualizacja planów budżetowych
  • Nadzór nad przebiegiem badania i planowania zdolności produkcyjnych dla procesów realizowanych
  • Planowanie i koordynowanie projektów migracji procesów
  • Qualifications

    Doświadczenie w zarzadzaniu średniej wielkości zespołem oraz projektami

    Wykształcenie wyższe

    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Umiejętność wywierania wpływu i przekonywania do realizacji rekomendowanych propozycji

    Wysoki poziom organizacji pracy własnej oraz planowania dużej ilości zadań

    Myślenie koncepcyjne i duża świadomość ryzyka

    Umiejętność strategicznego i syntetycznego myślenia

    Oferujemy :

    Ciekawe projekty i możliwości dalszego rozwoju w ramach organizacji

    Możliwość zdobycia doświadczenia poprzez pracę w jednej z wiodących międzynarodowych instytucji bankowych

    Pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań zawodowych

    Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)

    Yes, 10 % of the Time

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych