Pracownik produkcji rolet - Holandia
APN Agencja Pracy
Opole, Opolskie
30 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603.

Opis oferty Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku : pracownik produkcji rolet Typ wakatu : praca tymczasowa Przewidywany start : praca od zaraz Długość kontraktu : min.

8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok Miejsce pracy : Best - Holandia Stawka 10,30 euro brutto Zakład zajmuje się produkcją i montażem różnego rodzaju rolet i markiz Wymagania -

dyspozycyjność i zaangażowanie, - zdolności manualne, - dobra znajomość j. angielskiego lub holenderskiego. Oferujemy - holenderską umowę o pracę, -

legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu), - tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto, -

możliwość skorzystania z zakwaterowania pracodawcy (płatne max. 75 euro / tydz.) - ubezpieczenie (płatne 20,65 euro / tydz), -

możliwość stałej współpracy, - pomoc w organizacji transportu do Holandii. Dodatkowe informacje Informacji udzielamy również telefonicznie : tel.

0048 / 77 42 30 600 tel. 0048 / 77 44 18 475 pon. pt. od 9 : 00 17 : 00 lub w naszym biurze : Agencja Pracy APN 45-064 Opole, ul.

Kołłątaja 8 / 4-5 Jeśli jesteś młody, energiczny i chętny do pracy - zgłoś się do nas już dziś! Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.

08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku