wychowawca do specjalistycznej placówki wsparcia dziennego
Caritas Archidiecezji Warszawskiej
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Caritas Archidiecezji Warszawskiej poszukuje wychowawcy do Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci. Oferujemy : - pracę w godzinach13-19, - zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 / 2 etatu Wymagania : - ukończone studia wyższe o kierunku : pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauka o rodzinie lub na innym kierunku w zakresie resocjalizacji, pracy socjalnej, pedagogiki opiekuńczo wychowawczej, zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r.

o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej , - doświadczenie w pracy z dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych, - zaświadczenie o niekaralności - mile widziane studia uzupełniające z socjoterapii.

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na adres Prosimy aby CV zawierało następujący zapis : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Caritas Archidiecezji Warszawskiej z siedzibą w Warszawie, ul.

Krakowskie Przedmieście 62, 00-322 Warszawa, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wychowawcy w świetlicy socjoterapeutycznej Caritas AW.

Wiadomo mi, iż mam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania oraz, że moja zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku